PAHATAHTLIK VÕI OSKAMATU TEGEVUS MAKSAB TEILE TUHANDEID

Teie kodulehe tervis ja reputatsioon google silmis on väga olulised.  Juba paar viga kodulehele või mõned pahatahtlikud tegevused teie kodulehe kukutamiseks võivad teile maksma minna tuhandeid eurosid igas kuus.  Vaid mõni kuu tagasi pidime aitama ettevõttel likvideerida enda vastu suunatud negatiivse SEO kampaania tagajärgi.  Ettevõte kaotas päevapealt kõik tulemused goole otsingus, kodulehe külastatavus kukkus  rohkem kui 80% uute päringute ja tellimuste arv samuti.  Kõik see oleks võinud lõppeda katastroofiliselt.

See on ainult üks lugu, selliseid ettevõtteid kes sattuvad pahatahtliku rünnaku alla on aga iga kuu kümneid.  99% neist ei saa kunagi teada miks nende kodulehe tulemused kukuvad, miks kodulehe külastatavus langeb ja miks inimesed on hakanud suhtuma neisse negatiivsemalt.  Põhjus võib olla väga lihtne.  Internetis levib ettevõtte kohta laim või väärinfo. Konkurent spämmib google otsingumootorit teie nime alt jne.  Kõik see on äärmiselt effektiivne viis oma edukamast konkurendist vabaneda.

Ära lase ennast spämmida ja karistada lasta. Lase oma kodulehe olukord meie spetsialistidel üle vaadata. Paremal juhul saad kindluse, et kõik on korras ning lisaks kaasa sületäie õpetusi kuidas edaspidi googles toimuval silma peal hoida ning mitte sattuda sellise rünnaku ohvriks. Halvemal juhul tuleb välja, et keegi on pidanud teid piisavalt olulises, et ebaausate võtetega teie vastu negatiivne kampaania algatada.  Õnneks ka siin leiame rohtu ja mida varem me sellele jälile saame seda parem